KOŁO DWUMASOWE FIAT TIPO

Logo FIATWybierz silnik FIAT TIPO:

Zobaczy ceny dwumas do Fiata Tipo
Sprzęgło dwumasowe Fiat Tipo

Fiat Tipo, zaprezentowany w drugiej dekadzie XXI wieku, swoją nazwą nawiązuje do auta o tej samej nazwie, produkowanego w 1988 - 1995. Zarówno Tipo I, jak i Tipo II były przeciętnej wielkości sedanami klasy średniej, których głównym zadaniem było przejechanie z punktu A do punktu B z zachowaniem względnego komfortu i niezawodności. Tipo nigdy nie aspirowało do wyższych segmentów, zarówno rozmiarami, jak i wyposażeniem, więc było w stanie beż żadnych kompromisów stawać w szranki z takimi autami, jak Citroen ZX czy Ford Escort, zaś II generacja z Citroënem C-Elysée, Hyundaiem i30 i Fordem Focusem.

Objawy zużycia koła dwumasowego we Fiacie Tipo

Druga generacja Fiata Tipo jest pojazdem dopracowanym, lecz w żadnym wypadku nie jest on ponadprzeciętnie zabezpieczonym przed typowymi usterkami koła dwumasowego - potwierdzają to raporty użytkowników. Warto zwracać więc uwagę na zbyt wysoki poziom drgań przenoszonych na nadwozie pojazdu, a także na szarpanie podczas ruszania z miejsca czy zmiany biegów. Również stukanie z okolic silnika jest zjawiskiem niepożądanym i jego wystąpienie kwalifikuje nasze Tipo do wizyty u mechanika.

Ceny dwumasy do Fiata Tipo

Dwumasa marki VALEO do Tipo 1.6 D 120KM kosztuje w granicach 1320 złotych, zaś w przypadku automatycznej skrzyni TCT jest to koszt około 1340 złotych za części marki LuK. Tipo 1.4 95KM jest dużo tańsze pod tym względem - koło dwumasowe VALEO kosztuje w nim około 560 złotych. Ceny są identyczne niezależnie od tego, czy mowa o nadwoziu sedan czy kombi.

Fiat Tipo - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie kupisz doskonałe, kompletne zestawy - w ich skład wchodzi koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem. Ich zaletą jest cena - znacznie niższa, niż w przypadku kupna tych części pojedynczo. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż poprawiona jest żywotność całego układu. Wszystkie podzespoły są bowiem w jednakowym stopniu zużycia, co pozytywnie wpływa na pracę zarówno sprzęgła, jak i koła dwumasowego. Każda część jest fabrycznie nowa, nieregenerowana.Często kupowane części do FIAT TIPOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.