KOŁO DWUMASOWE FIAT PUNTO

Logo FIATWybierz silnik FIAT PUNTO:

Zobaczy ceny dwumas do Fiata Punto

Koło dwumasowe Fiat Punto 2 Dostawczy

(188) produkowany: (2000-2009)
Koło dwumasowe Fiat Punto 2 DostawczySprzęgło dwumasowe Fiat Punto

Produkowany aż do 2018 roku Fiat Punto swoją rynkową karierę rozpoczął w 1993 roku, jako następca modelu Uno. Od początku przyjęty bardzo pozytywnie przez klientów z całej Europy, Punto udowodniło swoją przydatność przede wszystkim w małych, ciasnych miasteczkach - doskonale sprawdzał się więc w swojej ojczyźnie, Włoszech. Najmocniejsze jednostki, 130-konne, były montowane w wersjach oznaczanymi symbolem HGT w latach 2000 - 2006.

Bardzo dobrze wycenione, Fiaty Punto niezależnie od generacji sprawdzały się zarówno jako auta dla studentów, jak i całych rodzin. Oferowały przyzwoity komfort jazdy oraz dobrą dynamikę, głównie ze względu na niewielkie gabaryty.

Objawy zużycia koła dwumasowego we Fiacie Punto

Niezależnie od rocznika, Fiat Punto często wykorzystywany jest do jazdy przez niewprawionych kierowców. Koniecznie trzeba z tego względu zwracać uwagę na stan koła dwumasowego, odpowiadającego za redukcję poziomu drgań przenoszonych na nadwozie pojazdu. Jeżeli drgania na biegu jałowym są zbyt duże, a ponadto towarzyszą im szarpnięcia przy ruszaniu i zmianie biegów, koniecznie należy udać się do mechanika.

Ceny dwumasy do Fiata Punto

Koła dwumasowe do Punto 2 1.9 JTD (niezależnie od wariantu mocy) wahają się od około 870 złotych za produkty marki LuK do 1000 za części marki VALEO. Punto 3 1.3 D Multijet 90KM jest podobne, jeżeli chodzi o koszty utrzymania - dwumasa LuK wynosi w tym przypadku około 870 złotych. Tańsze jest natomiast koło dwumasowe do Punto 1.4 78KM - jego koszt zamyka się w kwocie mniej więcej 560 złotych.

Fiat Punto - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Jeżeli szukasz kompletnych, gotowych do montażu zestawów, to dobrze trafiłeś - w naszym sklepie oferujemy pakiet składający się z koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem, dzięki czemu oszczędzasz na kosztach zakupu. Poszczególne części wychodzą dużo taniej, niż w przypadku zakupu ich pojedynczo. To również jedna wizyta u mechanika, a więc redukcja kosztów usługi wymiany - tak zwanej robocizny. Dzięki jednakowemu stopniowi zużycia, poprawiasz żywotność Twojego Fiata Punto.Często kupowane części do FIAT PUNTOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.