KOŁO DWUMASOWE FIAT DUCATO

Logo FIATWybierz silnik FIAT DUCATO:

Zobaczy ceny dwumas do Fiata Ducato
Sprzęgło dwumasowe Fiat Ducato

Fiat Ducato to jeden z trzech tak zwanych "trojaczków", czyli bliźniaczych konstrukcji powstałych na bazie współnej pracy trzech koncernów: Fiata, Peugeota i Citroena. I tak, każda z firm pod swoim własnym szyldem sprzedawała ten sam pojazd: Citroen jako model Jumper, Peugeot jako Boxer, zaś Fiat jako Ducato. Omawiany tu Ducato był bardzo chętnie wybierany przez firmy kurierskie, przedsiębiorstwa zaopatrzeniowe a także przez... służby mundurowe. W ten sposób auto to nieodłącznie kojarzy się z policją. Na przestrzeni lat Fiat Ducato mógł dysponować jednostką zarówno produkcji włoskiego Iveco, jak i PSA czy samego Fiata. Ducato, ze względu na swoje stosunkowo przystępne wymiary i dobrze zaprojektowaną kabinę, bardzo chętnie był wybierany jako auto przystosowane pod zabudowę kamperową. Duży wybór jednostek napędowych, olbrzymia ładowność przy jednoczesnym balansowaniu na krawędzi wizerunku olbrzymiego vana i małego dostawczaka sprawiły, że Fiat Ducato / Peugeot Boxer / Citroen Jumper są jednymi z najczęściej widywanych pojazdów Europie.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Fiacie Ducato

Fiat Ducato to auto dostawcze, narażone jest więc na niezwykle duże zużycie sprzęgła ze względu na ciężkie ładunki. Jeżeli zauważymy zwiększoną ilość wibracji przenoszonych na nadwozie podczas postoju na biegu jałowym, a spod maski dochodzą specyficzne stuki - jest to znak, że należy udać się na wizytę kontrolną do warsztatu. Kolejnym podejrzanym zjawiskiem może być trudność w zmianie biegów. 

Ceny dwumasy do Fiata Ducato

Fiat Ducato (250, 290) 120 Multijet z silnikiem 2,3 D 120KM to stosunkowo niedroga w utrzymaniu konstrukcja, biorąc pod uwagę jego zastosowanie - jest to przeznaczony do najcięższych zadań pojazd dostawczy, więc ceny poszczególnych podzespołów muszą być odpowiednio droższe, ze względu na ich specyficzne zastosowanie. Koło dwumasowe marki LuK to wydatek około 2450 złotych, nie jest więc droższe niż dla konkurencyjnego Iveco Daily. Znacznie tańsze jest koło dwumasowe dla wersji Multijet 3,0 D 177KM - koszt podzespołów marki LuK to około 1300 złotych.

Fiat Ducato - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie kupisz kompletne zestawy, składające się ze sprzęgła wraz z kołem dwumasowym do Twojego Fiata Ducato. Taki zestaw to gwarancja najniższych cen, znacznie korzystniejszych, niż w przypadku zakupu wszystkiego oddzielnie. To również wymiana kompletnego układu podczas jednej tylko wizyty u mechanika, a więc oszczędność czasu i kosztów usługi wymiany.

Sprzęgło dwumasowe do Ducato

Koła dwumasowe i sztywne do Fiata Ducato z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FIAT DUCATOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: