FIAT BRAVO KOŁO DWUMASOWE

Logo FIATWybierz silnik FIAT BRAVO:

Zobaczy ceny dwumas do Fiata Bravo
Sprzęgło dwumasowe Fiat Bravo

Fiat Bravo to jeden z najważniejszych modeli dla Turyńskiego koncernu, lecz jego popularność w Polsce na tle innych krajów Europy jest stosunkowo skromna. Pierwsza generacja Bravo weszła na rynek w 1995 roku, zastępując model Tipo. Co ciekawe, po niemal 20 latach, Fiata Bravo zastąpił model nazwany... Tipo. Pomiędzy pierwszą a drugą generacją Bravo sprzedawany był bardzo drogi w produkcji i nieopłacalny model Stilo.

Znakomicie wyceniony Bravo doskonale przyjął się na rynku, nie brakowało jednak krytycznych opinii wobec II generacji, sprzedawanej w latach 2006 - 2014. Powodem krytyki była mocno przestarzała jak na ówczesne standardy konstrukcja małego Fiata. Konkurencja zdążyła wprowadzić na rynek już dwie generacji aut, Fiat zaś konsekwentnie obstawał przy produkcji Bravo II niemal bez większych modernizacji, podobnie decydując w sprawie Fiata 500. Jak na auto klasy kompakt, nie posiadającego nowoczesnych technologii, była to prawdziwa przepaść.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Fiacie Bravo

Fiat Bravo, zarówno I jak i II generacji to auta cierpiące na typowe dla włoskich pojazdów usterki, w tym związane z przedwczesnym zużyciem koła dwumasowego. Przejawia się to w postaci zwiększonej ilości drgań na biegu jałowym oraz szarpania podczas ruszania z miejsca. Innym zjawiskiem jest także stukanie dochodzące z okolic maski.

Ceny dwumasy do Fiata Bravo

Koło dwumasowe do Bravo I 1.9 JTD 105 105KM to wydatek około 870 - 990 złotych, w zależności od wybranego producenta. Najtańszą propozycję przedstawia firma LuK, nieco droższe są zaś dwumasy firmy VALEO. Identycznie kształtują się ceny dla Bravo I w wersji 100 - konnej. W przypadku dwumasy do Bravo II 1.9 D Multijet 120KM, przyjdzie nam zapłacić w granicach około 1070 złotych za produkt marki VALEO lub około 1150 złotych za sprzęt marki LuK. Koło dwumasowe tej samej firmy przeznaczone do wersji 1.4 T-Jet 120KM to wydatek około 750 złotych.

Fiat Bravo - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie znajdziesz doskonale wycenione zestawy, składające się z koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. Taki zakup jest znacznie bardziej opłacalny niż wybór poszczególnych podzespołów oddzielnie. To także pewność, że wszystkie części są w jednakowym stopniu zużycia, nie nastąpi więc ryzyko uszkodzenia nowych elementów przez te stare, niewymieniane. Warto nadmienić również fakt, iż wymieniając cały układ, robimy to podczas jednej wizyty w warsztacie, nie jest konieczne więc wielokrotne przepłacanie za ten sam rodzaj usług.

Sprzęgło dwumasowe do Bravo

Koła dwumasowe i sztywne do Fiata Bravo z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do FIAT BRAVOBRAVA  <<     BRAVO   >>