KOŁO DWUMASOWE DO DAEWOO

Logo DAEWOOWybierz model DAEWOO:

Zobacz ceny dwumas do Daewoo
Sprzęgło dwumasowe do Daewoo

Marka Daewoo to symbol przemiany gospodarczej charakteryzującej nasz kraj w drugiej połowie lat 90. To koreańskie przedsiębiorstwo zostało założone jeszcze przed Wojną, w roku 1937, a w międzyczasie zajmowało się takimi dziedzinami przemysłu jak budowa okrętów, ciężkich maszyn czy nawet montowanie sprzętu elektronicznego. W 1982 roku nastąpił prawdziwy przełom w historii marki, doszło bowiem do jej przejęcia przez amerykański koncern General Motors. Od tamtej pory Daewoo dzieliło wiele rozwiązań między innymi podmiotami z portfolio GM. Daewoo wpisało się w pamięci przeciętnego Polaka przede wszystkim jako tanie, solidne auto mające swoje fundamenty oparte na technologiach Opla, a później Chevroleta.

Daewoo, czyli jak przebiegał proces zmotoryzowania Polski

Najbardziej znanymi modelami w naszym kraju są Tico oraz Matiz. To pierwsze bazuje na japońskich autach klasy kei-car, a więc dostosowanych pod specyficzne wymogi tamtejszego rynku w zakresie wymiarów oraz mocy silnika. Kompaktowe rozmiary znakomicie wpisały się w specyfikę polskiego rynku sprzed dwudziestu pięciu lat - ludzie potrzebowali auta taniego i łatwego w naprawie, a takim było właśnie Tico. Jego pośrednią kontynuacją był pokazany po raz pierwszy w 1998 Daewoo Matiz. Rozwijał on główne założenia Tico, będąc przy tym znacznie nowocześniejszy - nadwozie zaprojektował Giorgetto Giugiaro, początkowo z myślą, że będzie to kontynuacja Fiata 500. Projekt został jednak ostatecznie odsprzedany Koreańczykom.

Warto wspomnieć także o Daewoo Lanosie, stanowiącym tańszą alternatywę dla Opla Astry. Było to jedno z najchętniej kupowanych fabrycznie nowych aut na przełomie tysiącleci w Polsce. Auto produkowane było nawet... pod polską marką FSO. Liczba polskich akcentów w historii Daewoo jest więc wyjątkowo spora.  

Koło dwumasowe Daewoo - aby radość była jeszcze większa

Cena koła dwumasowego do samochodów marki Daewoo nie musi stanowić dla nas przyczyny bólu głowy. Nie jest już konieczne wertowanie dziesiątek podejrzanych ogłoszeń od prywatnych sprzedawców. Wszystko dzięki sprzegla24.pl, w których znajdziemy koło dwumasowe / koło zamachowe w najniższej cenie. To prawdziwa rewelacja! Udowodnione zostało przez wiele redakcji motoryzacyjnych, że poprawnie działające koło zamachowe przyczynia się do znacznego zmniejszenia spalania w samochodzie - nawet do pięciu procent! Świetna cena dwumasy w sklepie sprzegla24.pl sprawia, że już nie musimy stawać przed dylematem, czy naprawiać ją, czy też jeździć do pierwszej poważnej awarii - od tej pory możemy korzystać z naszego pojazdu bez stresujących wibracji całej karoserii.


Koła dwumasowe i sztywne do Daewoo z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do DAEWOOCITROEN  <<     DAEWOO   >>