KOŁO DWUMASOWE DO DACIA

Logo DACIAWybierz model DACIA:

Zobacz ceny dwumas do Dacii
Sprzęgło dwumasowe do Dacia

Coraz większą popularność w Polsce zyskuje Dacia, marka z dużą tradycją w naszej części Europy, od dwudziestu wchodząca w skład koncernu Renault. W 2018 flagowy crossover Dacia Duster został liderem sprzedaży samochodów z tego segmentu w naszym kraju. A pomyśleć, że jeszcze w latach siedemdziesiątych Dacia próbowała podbić Polskę modelem 1300 i rywalizowała  z innym segmentem - samochodów z krajów zza żelaznej kurtyny.

Dacia - mistrzostwa demoludów i podbój Zachodu

W czasach odwilży i zbliżenia z Zachodem Rumunia często wychodziła przed szereg, jakby na złość Związkowi Radzieckiemu. Nie inaczej było w sferze motoryzacji - już w 1968 roku z taśm fabrycznych zjechały pierwsze Dacie 1100, czyli zamaskowane Renault 8, a rok później kultowa tysiąc trzysetka, wzorowana na Renault 12. Gdy w Polsce ruszała współpraca z Fiatem, kapryśny dyktator Nicolae Ceausescu wyrzucił imperialistów z fabryki w Mioveni, choć nie zrezygnował z wykorzystywania francuskiej technologii w dalszej produkcji. Już na własną rękę Rumuni wypuścili Dacię 1310 z bardzo stylowym nadwoziem, choć niemiłosiernie awaryjną. Na polskich drogach do końca lat 80 wśród wartburgów, trabantów, zaporożców i skód jeździło kilkadziesiąt tysięcy dacii.

XXI wiek to już zupełnie inna bajka. Powrót Renault po rozwodzie już w czasach kapitalizmu przyniósł śmiałe plany podboju rynków niedrogą, ale solidną marką dla każdego. Okazało się, że Dacia wciąż kojarzy się dobrze. Milion osiemset sprzedanych egzemplarzy Dacii Logan (także pod szyldem Renault) i ponad milion Dacii Duster to nie może być przypadek. Najlepszym dowodem sukcesu jest wprowadzenie na rynek w kwietniu 2018 roku II generacji tej marki.

Koło dwumasowe do samochodów Dacia

W czasach Nicolae Ceaucescu dacie miały być wizytówką Rumunii, jednak ich zawodność przysparzała o ból głowy największych zwolenników marki. Na szczęście współczesne modele Dacii nie odbiegają standardem bezawaryjności od aut swojego koncernu macierzystego Renault, jednak wytwórcy części zamiennych, w tym kół zamachowych, dbają, by ich produkty mogły trafić do potrzebujących napraw modeli nie tylko z konkretnych marek, ale i roczników.

Sklep sprzegla24.pl zajmuje się nie tylko dystrybucją kół dwumasowych, ale także ich skojarzeniem z konkretną marką.  Pomożemy rozwiązać problem z ich doborem do dowolnego modelu Dacii. Cena dwumasy w naszym sklepie jest znacznie korzystniejsza od innych ofert na rynku. Wystarczy napisać lub zadzwonić, a nasi fachowi doradcy pomogą wybrać pasującą do modelu część. Zapraszamy też do zapoznania się się z ofertą, w której stosunek jakości do ceny koła dwumasowego pozytywnie zaskoczy każdego klienta.


Koła dwumasowe i sztywne do Dacii z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do DACIAVW  <<     DACIA   >>    CHRYSLER

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: