KOŁO DWUMASOWE CITROEN C5

Logo CITROENWybierz silnik CITROEN C5:

Zobaczy ceny dwumas do Citroena C5
Sprzęgło dwumasowe do Citroena C5

Historia powstania marki Citroen jest pośrednio związana z naszym krajem, gdzie założyciel firmy zakupił patent na maszynę do obróbki kół zębatych. Jest to widoczne zresztą na logo marki. Obecnie firma współtworzy wraz z Peugeotem koncern motoryzacyjny PSA.

Właśnie już przez PSA produkowany był w latach 2001-2017 samochód osobowy klasy średniej Citroen C5. Auto było produkowane w dwóch generacjach, chociaż face lifting pierwszej generacji jest czasami uznawany za generację odrębną i do każdej znajdują się w naszym sklepie koła dwumasowe. Auto było dostępne w wersjach nadwozia liftback i kombi w generacji pierwszej oraz sedan i kombi w drugiej.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Citroen C5

Tylko diagnoza auta, również takiego, jak Citroen C5 wykonana przez fachowca, może wskazać albo wykluczyć konieczność wymiany koła dwumasowego. Pojawiające się sporadycznie niepokojące objawy mogą takiej konieczności nie sugerować, ale już powtarzające się cyklicznie już tak i że przynajmniej bez diagnozy się nie obejdzie:

  • dochodzi do szarpania autem podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika;
  • z auta dochodzą niepokojące dźwięki przy odpalaniu albo wygaszaniu silnika;
  • widocznie drży pedał sprzęgła;
  • wibracje z silnika przenoszą się aż na karoserię;
  • przyspieszenie z niskich obrotów silnika wywołuje wyraźne głośne uderzenia;
  • przy pracy silnika na biegu jałowym z okolic skrzyni biegów dochodzą niestandardowe dźwięki.

Ceny dwumasy do Citroen C5

Model Citroen C5 jest jednym z tych aut, które posiadając koło dwumasowe, po przejechaniu tysięcy kilometrów może potrzebować jego wymiany. Dlatego w związku z zapotrzebowaniem na taką część działa nasz sklep i klienci mogą liczyć na szeroki wybór kół dwumasowych, zarówno dla poszczególnych generacji pojazdu, jak i zamontowanych w modelu silników. Zakupić można u nas m.in. koło dwumasowe Luk do Citroen C5 III 2.0 HDi 140 KM za ok. 770 PLN, koło dwumasowe Sachs do Citroen C5 II 2.2 HDi 170 KM w cenie ok. 1800 PLN, czy koło dwumasowe Valeo do Citroen C5 I 2.0 HDi 107 KM za ok. 1160 PLN. Wszystkie nowe fabrycznie, wszystkie objęte dwuletnią gwarancją.

Citroen C5 – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Wszystkie generacje Citrena C5 posiadają dwumasę, a w chwili jej zużycia, przez mechaników zalecana jest wymiana pełnego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym. Ma to uzasadnienie ekonomiczne, ponieważ zestaw jest tańszy od zakupu obu części oddzielnie, a ponadto tylko raz płaci się z robociznę. Dodatkowo zespół naszych fachowców może przeprowadzić montaż zakupionych u nas części, na swą pracę dając 10% rabatu.

Koła dwumasowe i sztywne do Citroena C5 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do CITROEN C5Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.