KOŁO DWUMASOWE DO CHRYSLER

Logo CHRYSLERWybierz model CHRYSLER:

Zobacz ceny dwumas do Chryslera
Sprzęgło dwumasowe do Chrysler

Chrysler to amerykańska marka, której założycielem jest Walter Percy Chrysler. Powstała 6 czerwca 1925r., a jej siedziba znajduje się w Auburn Hills, USA. Całość tworzyła wielki koncern motoryzacyjny, który w styczniu 2014r. został całkowicie przejęty przez Fiata.

Historia marki

Twórca marki, Walter Percy Chrysler był już doświadczonym konstruktorem z imponującą karierą zawodową. Mając 50 lat podjął decyzję o założeniu własnej firmy i produkowanie zaprojektowanych przez siebie pojazdów, a miało to miejsce w roku 1925. Mimo stosunkowo późnego startu, Chrysler w błyskawicznym tempie stał się jedną z flagowych marek na amerykańskim rynku.

Pierwszym modelem zaprojektowanego i wyprodukowanego pojazdu był Chrysler Six, który oficjalnie ukazał się w roku 1924, czyli rok przed zarejestrowaniem marki jako Chrysler Corporation.

Od momentu, gdy pierwszy pojazd ujrzał światło dzienne, pozycja przedsiębiorstwa umacniała się w zawrotnym tempie, na skutek czego już w 1927 roku Chrysler zajął czwarte miejsce na liście czołowych producentów w Stanach Zjednoczonych, a siedem kolejnych lat później znalazł się na tej samej liście już na drugim miejscu.

W następnych latach wprowadzono wiele rozmaitych modeli samochodów, które wyróżniały się swego rodzaju innowacyjnością, co zapewniło stałe zainteresowanie samochodami marki Chrysler, utrzymując mocną pozycję na rynku, która pomimo kilku zawirowań na przestrzeni późniejszych lat została zachowana do dziś.

Samochody Chrysler obecnie

Obecnie Chrysler na skutek dynamicznego i trwałego rozwoju należy do liderów rynku motoryzacyjnego.

Produkuje samochody dla ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz charakter amerykańskiego stylu motoryzacyjnego. Dzięki bardzo szerokiej ofercie praktycznie każdy jest w stanie wybrać od Chryslera samochód, który spełni oczekiwania dotyczące funkcjonalności oraz pozwoli nacieszyć oko.

Dziś Chrysler najbardziej słynie z modeli:

  • Chrysler 300C
  • Chrysler 300M
  • Chrysler Crossfire
  • Chrysler Voyager

Koło dwumasowe w samochodach Chrysler

Ceny dwumasy do samochodów Chrysler są zróżnicowane i zależą od tego jakie właściwości przypisuje dystrybutor do konkretnych modeli, natomiast w sklepie sprzegla24.pl każda cena koła dwumasowego jest ustalana w taki sposób, aby była najkorzystniejsza dla klienta.

U nas otrzymują Państwo koło zamachowe najwyższej jakości, fabrycznie nowe oraz objęte gwarancją producenta. Decydując się na koło dwumasowe Chrysler mają Państwo dostęp do oferty, która obejmuje zarówno dwumasy zakładane fabrycznie, jak i tańsze zamienniki, również o bardzo wysokiej jakości.


Koła dwumasowe i sztywne do Chryslera z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Zamów i odbierz -10% na montaż.Często kupowane części do CHRYSLERDACIA  <<     CHRYSLER   >>    LEXUS