KOŁO DWUMASOWE DO CHEVROLET

Logo CHEVROLETWybierz model CHEVROLET:

Zobacz ceny dwumas do Chevroleta

Wszystkie modele alfabetycznieSprzęgło dwumasowe do Chevrolet

Dużej części z nas pojazdy Chevrolet kojarzą się z kultową marką wywodzącą się ze Stanów Zjednoczonych. I taka po części jest prawda, bowiem w roku 1911 pracę rozpoczęły pierwsze zakłady produkcyjne Chevrolet na terenie Detroit. Jednak zanim to się stało, założyciel firmy Louis Chevrolet zajmował się w Szwajcarii konstrukcją i produkcją rowerów - dzięki pewnemu amerykańskiemu magnatowi nieruchomości Louis postanowił przenieść się do USA i zaryzykować, łącząc przy tym swoją pasję do wyścigów samochodowych. Patrząc z dzisiejszej perspektywy, jego ruch okazał się niezwykle precyzyjnym strzałem.

Chevrolet zdobywa rynek amerykański

Chevrolet do dzisiaj utożsamiany jest z legendą amerykańskich dróg, nie ma się zresztą czemu dziwić, gdyż doświadczenie rajdowe założyciela marki szybko przełożone zostało na jakość montowanych samochodów. Poza tym, pojazdy te przez długi czas były sprzedawane głównie na terenie Stanów Zjednoczonych, dopiero w roku 1923 stworzono pierwszy oddział produkcyjny marki w Europie - była to Kopenhaga.

Jednym z najbardziej kultowych wydań Chevrolet jest model Corvette. Do pierwszych sprzedaży doszło w 1953 roku, które przerodziły się w największy dotychczas sukces finansowy. Corvette C1 miała moc 150KM i reprezentowała cechy marki: sportowe zacięcie, sukces oraz nowoczesny design. Współcześnie Chevrolet tworzy zarówno pojazdy sportowe, jak i rodzinne. Mimo tego, iż w ostatnim czasie sprzedaż i pozycja General Motors - koncernu mającego we władaniu Chevroleta - obniżyła się, to samochody z charakterystycznym znaczkiem nadal cieszą się sporym poważaniem. Co ciekawe, aktualnie modele takie jak Corvette czy Camaro produkowane są wyłącznie na terenie Kanady i USA.

Koło dwumasowe w samochodach Chevrolet

Koło dwumasowe Chevrolet może i nie jest trudne do znalezienia na rynku, lecz pamiętać musimy o tym, iż część ta - dla zachowania sprawności auta oraz naszego i innych bezpieczeństwa - powinna być montowana jedynie w wersji oryginalnej. W sklepie sprzegla24.pl można zakupić koło zamachowe w najlepszej cenie będąc pewnym jakości wybranego produktu - znajdziemy tu dwumasę do każdego modelu Chevrolet.

Cena koła dwumasowego waha się na różnych granicach - zależy ona od modelu pojazdu, do którego części poszukujemy czy też sklepu, w którym postanowiliśmy zakupu dokonać. Koło dwumasowe Chevrolet jest bardzo istotną częścią pojazdu. Chroni, między innymi, skrzynię biegów i elementy układu przeniesienia napędu przed uszkodzeniem, a jednocześnie wydłuża ich żywotność. Zwiększa przy tym komfort jazdy, wygłuszając hałasy oraz neutralizując drgania. Dlatego też cena dwumasy nie należy do najniższych - przy jej wymianie powinniśmy też zadbać o wymianę samego sprzęgła. 


Koła dwumasowe i sztywne do Chevroleta z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Zamów i odbierz -10% na montaż.Często kupowane części do CHEVROLETBMW  <<     CHEVROLET   >>    CITROEN

logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: