CHEVROLET TRAX KOŁO DWUMASOWE

Logo CHEVROLETWybierz silnik CHEVROLET TRAX:

Zobaczy ceny dwumas do Chevroleta Trax

Koło dwumasowe Chevrolet Trax

produkowany: (2012-obecnie)
Koło dwumasowe Chevrolet TraxProdukowany w latach 2013 - 2019 Chevrolet Trax to znakomity przykład globalnej motoryzacji w wykonaniu General Motors. Trax jest bowiem praktycznie niczym innym, jak... Oplem Mokką. Z Mokką dzieli nieznacznie zmodyfikowaną płytę podłogową. Pochodzący z koreańskich zakładów w Busan crossover wyposażony był fabrycznie w dwa warianty silników benzynowych - 1.4 oraz 1.6, a także w silnik diesla o pojemności 1.7 l. Bardzo ciekawym i wartym odnotowania faktem jest to, iż model ten był oferowany w... Europie. Chevrolet zaraz przed wycofaniem się z naszego rynku sprzedawał ten model przez kilka miesięcy - od I kwartału 2013 do początku 2014 roku, a więc niecały rok. 

Oprócz tych ciekawostek, Trax jest dokładnie tym, do czego przyzwyczaiła nas Mokka, a więc modnie stylizowanym crossoverem, który cierpi niestety na chroniczny niedobór mocy, spowodowany zbyt dużą masą jak na oferowane jednostki napędowe. Bazowe 1.4 jest niewystarczające w trasę, jednocześnie jest także zbyt duże do ciasnych miast. Pomimo tych wad samochód odniósł spory sukces rynkowy, dzielnie trzymając się przez wiele lat, niezależnie od tego, czy mowa o wariancie Opla czy Chevroleta. Inną marką, którą występował Trax / Mokka jest australijski Holden, brytyjski Vauxhall oraz amerykański Buick.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Chevrolecie Trax

Sporych gabarytów Trax cierpi na przedwcześnie zużywająca się dwumasę. Objawy tego można poznać poprzez wyczucie ponadprzeciętnego poziomu wibracji przenoszonych na nadwozie, a także szarpanie podczas ruszania z miejsca. Innym zjawiskiem wskazującym na zbliżającą się awarię dwumasy są niepokojące stuki dochodzące spod maski.. 

Ceny dwumasy do Chevroleta Trax

Koło dwumasowe do Chevroleta Trax produkowane jest przez renomowanego producenta, firmę LuK. Jego koszt wynosi w przybliżeniu około 1780 złotych, co jest wartością bardzo niską jak na tak rzadko spotykane - a przez to niszowe - auto. Mowa w tym wypadku o Chevrolecie z silnikiem 1.7 TD 131KM.

Chevroleta Trax - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Nasza strona to miejsce, gdzie kupić możesz gotowe zestawy, w skład których wchodzi sprzęgło wraz z kołem dwumasowym. Zakup całego zestawu wiąże się ze znacznie niższą ceną poszczególnych elementów, to także konieczność odbycia wyłącznie jednej wizyty u mechanika, a w konsekwencji jeden koszt wymiany. Inną niezaprzeczalną korzyścią jest równomierne zużycie się poszczególnych podzespołów. Stare nie wpływają negatywnie na nowe, niedawno wymienione, a cały układ wytrzyma znacznie dłużej.


Sprzęgło dwumasowe do Trax

Koła dwumasowe do Chevroleta Trax z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.  <<     TRAX   >>