KOŁO DWUMASOWE CHEVROLET ORLANDO

Logo CHEVROLETWybierz silnik CHEVROLET ORLANDO:

Zobaczy ceny dwumas do Chevroleta Orlando

Koło dwumasowe Chevrolet Orlando

(J309) produkowany: (2010-obecnie)
Koło dwumasowe Chevrolet OrlandoSprzęgło dwumasowe do Orlando

Chevrolet to znany amerykański koncern motoryzacyjny zajmujący się produkcją i dystrybucją różnych typów pojazdów, głównie osobowych. Marka ta zajmuje czwarte miejsce na świecie pod względem popularności wśród kupujących. Auta marki Chevrolet są dostępne w ponad 140 krajach na różnych kontynentach.

Jednym z pojazdów oferowanych przez prezentowany koncern jest Chevrolet Orlando. Ten kompaktowy minivan jest produkowany od 2010 roku i jest on następcą modeli Tacuma oraz HHR. Model ten wyposażony jest w silniki benzynowe oraz wysokoprężne. Benzynowy silnik 1.4T generuje moc 140 koni mechanicznych, a 1.8 oferuje 141 koni mechanicznych mocy. Silniki diesla 2.0D dostępne generują moc 130 oraz 163 koni mechanicznych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Chevrolet Orlando

Prezentowany model Chevroleta posiada wiele atutów, ale nie jest on również wolny od pewnych wad. Jednym z elementów, który może ulec w nim zużyciu lub uszkodzeniu jest koło dwumasowe. O zużyciu tego elementu mogą świadczyć głośne uderzenia podczas przyspieszania z niskich prędkości obrotowych, a także dziwne dźwięki z silnika przy odpalaniu i gaszeniu oraz ze skrzyni biegów podczas pracy na biegu jałowym. Auto może również szarpać, a na pedale sprzęgła i na całej karoserii mogą być odczuwane wibracje. W przypadku pojawienia się jakiegokolwiek z tych objawów, należy brać pod uwagę między innymi możliwość zużycia dwumasy.

Ceny dwumasy do Chevrolet Orlando

W zależności od wersji silnikowej i wybranego producenta, koła dwumasowe do Chevroleta Orlando dostępne są w cenach od 1200 do około 1600 zł. Należy zaznaczyć, że oferujemy wyłącznie sprzęgła pochodzące od renomowanych producentów, więc elementy te charakteryzują się wydajnym działaniem oraz wieloletnią niezawodnością. Każdy klient może więc znaleźć u nas dwumasę do Chevroleta Orlando dopasowaną do własnych wymagań oraz możliwości finansowych.

Chevrolet Orlando - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Oprócz samych kół dwumasowych, oferujemy kompletne zestawy sprzęgieł, w skład których wchodzą między innymi takie koła. Wybór całego zestawu jest korzystny z wielu względów. Kupno kompletu jest tańsze od kupowania części pojedynczo. W przypadku wymiany płaci się mechanikowi tylko raz za wykonaną usługę, a do tego można mieć pewność, że sprzęgło będzie działało bez zarzutów przez długi czas, ponieważ wszystkie elementy zostały wmienione na nowe, więc nie trzeba się martwić nagłym zużyciem któregoś z nich krótko po wymianie dwumasy.

Koła dwumasowe do Chevroleta Orlando z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do CHEVROLET ORLANDOZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.