KOŁO DWUMASOWE CHEVROLET CAPTIVA

Logo CHEVROLETWybierz silnik CHEVROLET CAPTIVA:

Zobaczy ceny dwumas do Chevroleta Captiva
Sprzęgło dwumasowe do Captiva

Jako spółka motoryzacyjna dwóch pasjonatów, Louisa Chevroleta oraz Williama C. Duranta, marka Chevrolet powstał w roku 1911, a już kilkanaście lat później marka miała fabryki w wielu krajach świata, w tym także od 1928 roku w Warszawie. Od 1916 działa w obrębie amerykańskiego koncernu motoryzacyjnego General Motors, a istnieje przynajmniej kilka wersji powstania charakterystycznego logo Chevroleta w kształcie „muszki”, które marka wprowadziła w roku 1914. Od 2004 roku „muszka” istnieje w złotej wersji i taka obowiązuje do dziś.

Chevroleta od zawsze charakteryzowało oferowanie aut w cenach przystępnych, ale za to z rozwiązaniami technicznymi wyjętymi z samochodów luksusowych. Niestety dla jej fanów, obecnie firma wycofała swoje produkty z rynków europejskich, koncentrując się na zdobywaniu rodzimego rynku amerykańskiego oraz pozostałych. Jednym z ostatnich szerzej znanych modeli oferowanym w Europie, był Chevrolet Captiva.

Produkowany od 2006 do 2015 roku w Korei Południowej, Chevrolet Captiva jest 5-drzwiowym, osobowym SUV-em, mogącym pomieścić w swoim wnętrzu siedmiu pasażerów. Dostępny z 5- i 6-biegowymi skrzyniami biegów manualnymi albo automatycznymi i napędzany do wyboru, jednym z ośmiu silników benzynowych lub dziesięciu wysokoprężnych. W ciągle poszerzanej ofercie naszego sklepu obecnie znajdują się koła dwumasowe do ośmiu z nich.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Chevrolet Captiva

Nie ma samochodów bezawaryjnych, a im auto starsze, tym wyższe zapotrzebowanie na części zamienne, w tym również koło dwumasowe. Jak jednak zorientować się w tym, że zbliża się czas jego wymiany? Poniżej przedstawiamy kilka punktów, sugerujących zakup oraz wymianę sprzęgła oraz dwumasy na nowe:• niepokojące i niestandardowe dźwięki podczas odpalania i gaszenia silnika;• stukanie podczas przyspieszania, szczególnie z niskich obrotów silnika;• dochodzące dźwięki ze strony skrzyni biegów przy biegu jałowym;• drgania rozchodzące się na karoserię auta;• szarpanie autem podczas przyspieszania z niskich obrotów silnika;• drżący pedał sprzęgła.Przy tym należy pamiętać, że są to objawy wstępne i nie da się zdiagnozować, czy koło dwumasowe nadaje się do wymiany bez odpowiedniego badania technicznego.

Ceny dwumasy do Chevrolet Captiva

Ceny dwumasy w naszym sklepie kształtują się na poziomie od ok. 1700 PLN za koło dwumasowe firmy LuK do ok. 2000 PLN za dwumasę firmy Blue Print i są uzależnione od aktualnych cen danej części w hurcie. Oprócz tego oferujemy również zakupionych u nas montaż kół dwumasowych, zlecając przy tym korzystniejszą cenowo oraz technicznie wymianę, całego zestawu sprzęgła z kołem dwumasowym.

Chevrolet Captiva – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

W naszym sklepie znajdziesz szereg zestawów sprzęgła z kołem dwumasowym, a zakup całego zestawu ma tę wyższość nad zakupem obu części oddzielnie, że raz tylko płaci się za robociznę podczas wymiany, a i sam zestaw jest tańszy aniżeli części oddzielne. Ponadto, co jeszcze istotniejsze, wymiana całego zestawu sprzęgła z dwumasą gwarantuje znacznie dłuższą żywotność obu części i zapewnia ich wysoką sprawność przez dziesiątki, a nawet setki tysięcy kilometrów jazdy.

Koła dwumasowe do Chevroleta Captiva z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do CHEVROLET CAPTIVAZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.