KOŁO DWUMASOWE BMW X3

Logo BMWWybierz silnik BMW X3:

Zobaczy ceny dwumas do BMW X3
Sprzęgło dwumasowe BMW X3

BMW X3 zaprojektowane zostało jako odpowiedź na mniejsze auta z segmentu SUV-ów, na początku XXI wieku dynamicznie zyskujące popularność - Jeepa Cherokee, Mercedesa ML czy Volvo XC90. Będą mniejszym od nich, X3 utworzyło segment wkrótce zajęty również przez Audi Q5 czy Mercedesa GLK.

Pierwsza generacja pojazdu jest obecnie bardzo popularna na rynku wtórnym. Dziesiątki ogłoszeń tylko udowadniają, że bazujący częściowo na Serii 3 model X3 jest strzałem w dziesiątkę dla bawarskiego producenta. Gama silników pokrywa się z tą z BMW Serii 3 czy Serii 5, więc można liczyć zarówno na czterocylindrowe diesle o mocy 150 KM, jak i na widlaste V8 legitymujące się mocą 333 koni mechanicznych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w BMW X3

BMW X3 ze względu na sporą masę i napęd na wszystkie koła charakteryzuje się zwiększonym ryzykiem wystąpienia usterki koła dwumasowego. Objawia się ona poprzez drgania na biegu jałowym, a także szarpanie podczas ruszania z miejsca. Należy także zwracać uwagę na stukanie i inne niepokojące odgłosy spod maski - mogą one sygnalizować właśnie awarię dwumasy.

Ceny dwumasy do BMW X3

Dwumasa do bazowego BMW X3 E83 2.0 d 150KM kosztuje od około 1250 złotych za produkt marki SACHS, do 1470 złotych w przypadku zestawu VALEO. Można także dobrać sprzęt sygnowany logiem LuK - jego cena wyniesie w przybliżeniu 1290 złotych. Sześciocylindrowe BMW X3 jest minimalnie droższe w utrzymaniu, koszt koła dwumasowego do takiego egzemplarza wynosi bowiem około 1630 złotych (LuK), lub też 1660 złotych (SACHS). Druga generacja BMW X3, model oznaczany jako F25 xDrive 20 d 163KM wymaga doboru dwumasy za około 1880 złotych (VALEO).

BMW X3 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie internetowym kupisz kompletny zestaw do Twojego BMW X3, składający się z koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem. Taki pakiet wychodzi zdecydowanie najtaniej, gwarantuje on ponadto zwiększoną żywotność - wszystkie elementy są bowiem w jednakowym stopniu zużycia. Inną ważną zaletą jest konieczność rezerwacji wyłącznie jednej wizyty u mechanika.Często kupowane części do BMW X3Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.