KOŁO DWUMASOWE BMW 5

Logo BMWWybierz silnik BMW 5:

Zobaczy ceny dwumas do BMW 5

Koło dwumasowe BMW 5 G30

produkowany: (2016-obecnie)
Koło dwumasowe BMW 5 G30

Koło dwumasowe BMW 5 E60

produkowany: (2001-2010)
Koło dwumasowe BMW 5 E60
⇓ Więcej silników ⇓
UkryjBMW Serii 5 to sztandarowy model bawarskiego producenta. Jest to pojazd klasy średniej - wyższej, zaś większość elementów wyposażenia można znaleźć również w luksusowej limuzynie - Serii 7. Oznacza to, iż do dyspozycji użytkownika oddanych zostaje niezwykle wiele elementów wyposażenia dodatkowego znanego dotychczas wyłącznie z flagowych krążowników, a więc lodówka, dwustrefowa klimatyzacja, adaptacyjny tempomat czy telewizję. Szeroka paleta dostępnych jednostek napędowych zaspokoi oczekiwania każdego motoryzacyjnego purysty - motory 4 cylindrowe wstępują naprzemiennie z 6 i 8 cylindrowymi, zaś specjalne edycje dysponowały silnikami... V12. Świetna dynamika dostępna w pełnym zakresie obrotów zaskakuje niskim spalaniem oraz stosunkowo niedużymi kosztami utrzymania.  

Objawy zużycia koła dwumasowego w BMW 5

Koło dwumasowe w BMW Serii 5 zużywa się nieco szybciej, niż w przypadku mniejszych modeli tego producenta. Ma na to wpływ zarówno masa, jak i duża moc i moment obrotowy przenoszony na sprzęgło. Jeżeli odczuwamy drżenie pojazdu oraz pedału sprzęgła, zaś podczas ruszania naszym BMW niepokojąco szarpie, jest to nieomylny zwiastun zbliżającej się wizyty u mechanika. Kolejnym podejrzanym może być również specyficzny hałas dobywający się spod maski. Nie warto jednak tracić głowy - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kół dwumasowych.

Ceny dwumasy do BMW 5

Ceny koła dwumasowego do modelu E39, a więc "piątki" produkowanej w latach 1996 - 2003 wynosi około 1300 - 1450 złotych za wersję dostosowaną do wariantu 3.0d 193KM. Są to produkty renomowanych marek, takich jak LuK czy SACHS, toteż zawsze możesz być pewien ich jakości. Dwumasa do nowszej generacji, oznaczonej symbolem E60 to koszt zaczynający się od około 1600 złotych za zestaw firmy LuK, a 1700 za koło zamachowe marki SACHS - mowa tu o trzylitrowym dieslu o mocy 218 koni mechanicznych. Za koło dwumasowe do BMW 5 F10 530 D 258KM należy dać około 3700 złotych.

BMW 5 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na stronie www.sprzegla24.pl znajdziesz kompletne zestawy, w skład których wlicza się koło dwumasowe wraz ze sprzęgłem. Taki komplet gwarantuje świetny stosunek ceny do oferowanej zawartości - zakup pojedynczych podzespołów wychodzi znacznie drożej. To także jeden koszt robocizny, a więc także konieczność zostawienia auta u mechanika wyłącznie na jedną wizytę. Kolejną niezaprzeczalną zaletą jest fakt, iż poszczególne elementy zużywają się w jednakowym stopniu, toteż żadna stara część nie uszkodzi nowo wymienionej.


Sprzęgło dwumasowe do BMW 5

Koła dwumasowe i sztywne do BMW 5 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do BMW 5Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.