KOŁO DWUMASOWE BMW 3

Logo BMWWybierz silnik BMW 3:

Zobaczy ceny dwumas do BMW 3

Koło dwumasowe BMW 3 E90 Sedan

produkowany: (2004-2011)
Koło dwumasowe BMW 3 E90 Sedan
⇓ Więcej silników ⇓
UkryjSprzęgło dwumasowe do BMW 3

Chyba najbardziej pożądana marka przez młodych, energicznych ludzi to właśnie BMW. Niemiecki koncern motoryzacyjny produkuje samochody, motocykle i silniki od 1916 roku, ale jest znany przede wszystkim z samochodów, w tym ze swych sztandarowych produktów, czyli słynnych serii 3, 5, 7.

„Trójki”, czyli BMW serii 3 są najmniejszymi z aut tych serii i produkowane są już od 1975 roku, a w 2018 roku na rynek weszła już siódma generacja modelu. Pierwsza generacja była dostępna w wersjach sedan oraz kabriolet, kolejne były wzbogacane o coupé i kombi. Wersje nadwozi BMW 3 odzwierciedlają przeznaczenie auta, jako auta sportowe (coupé, cabrio) albo samochody klasy średniej (sedan, kombi).

Objawy zużycia koła dwumasowego w BMW 3

Eksploatacja samochodu powoduje zużywanie się w nim podzespołów. Także i w BMW 3 występuje zużywanie się poszczególnych części, a koło dwumasowe od zużycia wolne nie jest, ponieważ i na nie działają siły i naprężenia, doprowadzające do zmęczenia materiałowego. Dzięki uważnej obserwacji pracy swojego samochodu konieczność diagnostyki pod względem ewentualnej wymiany dwumasy jest do wywnioskowania dość łatwa. Jeżeli więc zauważysz. że:

  • z okolicy skrzyni biegów słychać dziwne dźwięki, przy silniku pozostającym na biegu jałowym;
  • na karoserii wyczuwalne stają się drgania, drży także pedał sprzęgła;
  • przyspieszając z niskich obrotów silnika, słychać wyraźne uderzenia albo jeżeli szarpie autem;
  • już podczas odpalania silnika i przy jego wyłączaniu, z auta dochodzą dziwne dźwięki;


należy udać się niezwłocznie do warsztatu samochodowego.

Ceny dwumasy do BMW 3

Od chwili zamontowania pierwszej dwumasy do BMW 3 minęło grubo ponad 30 lat i wszystkie te koła dwumasowe dostępne są w naszym sklepie, nawet do najstarszych generacji i silników. Ich ceny są, co zrozumiałe zróżnicowane i tak koło dwumasowe LuK do najstarszej generacji BMW 3 E30 324 d 86 KM kosztuje ok. 2300 PLN, poprzez koła dwumasowe do BMW 3 E36 325 i 192 KM, firmy LuK ok. 1700 PLN, a Valeo ok. 1730 PLN, do ceny ok. 2450 za koło dwumasowe LuK do jednego z nowszych modeli BMW 3 F34 GT 320 i 184 KM. Wszystkie ceny są dostępne na stronie naszego sklepu i łatwe do zlokalizowania po rodzaju silnika.

BMW 3 – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Oprócz pojedynczych części sprzęgieł, całych sprzęgieł, kół dwumasowych i jednomasowych, w naszym sklepie klient może zakupić pełen zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym do BMW 3. Z punktu widzenia ekonomiki oraz technicznego, wymiana pełnego zestawu zawsze będzie zalecana przez mechaników samochodowych, jako najbardziej opłacalna i wydłużająca żywotność innych, współpracujących z dwumasą części. Ponadto zakupione u nas zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym na życzenie klienta montujemy, dając przy tym 10% rabat na robociznę oraz dwuletnią gwarancję na samą część.

Koła dwumasowe i sztywne do BMW 3 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do BMW 3Zobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.