AUDI Q7 KOŁO DWUMASOWE

Logo AUDIWybierz silnik AUDI Q7:

Zobaczy ceny dwumas do Audi Q7

Koło dwumasowe Audi Q7 4M

produkowany: (2015-obecnie)
Koło dwumasowe Audi Q7 4M

Koło dwumasowe Audi Q7 4L

produkowany: (2006-2015)
Koło dwumasowe Audi Q7 4LAudi Q7 to największy SUV w gamie niemieckiej marki z grupy VAG. Podobnie jak w przypadku siostrzanego Touarega, również i tym razem koncern postawił na jakość wykonania oraz dużą ilość miejsca w środku. Audi stanęło na wysokości zadania także jeżeli chodzi o paletę jednostek napędowych. Samochodowi puryści byli wniebowzięci - gama zaczyna się bowiem od silników V6 - a więc tam, gdzie większość aut średniej klasy już nie aspiruje. Pierwsza generacja Q7 została zaprezentowana w 2005 roku, w kilka lat po debiucie największego rynkowego konkurenta - BMW X5. Klienci docenili jednak ogromną ilość miejsca, zarówno dla pięciu, jak i siedmiu osób. Dodatkowa zaleta w postaci obszernego i pojemnego bagażnika zdobyła serca niezliczonej liczby rodzin.  

Objawy zużycia koła dwumasowego w AUDI Q7

Audi Q7 jest pojazdem masywnym i w związku z tym narażonym na szybsze zużycie koła dwumasowego. Objawia się to drżeniem pedału sprzęgła oraz wibracjami przenoszonymi na nadwozie podczas przebywania na biegu jałowym. Kolejnym symptomem zużytej dwumasy jest szarpanie podczas nabierania przeszłości. Jeżeli więc doświadczymy jakiejkolwiek z wymienionych rzeczy, warto jak najszybciej odwiedzić zaufanego mechanika - szybsza diagnoza uchroni nas przed większymi kosztami w przypadku dalszych zaniedbań.

Ceny dwumasy do AUDI Q7

Koło dwumasowe do Audi Q7 4L 3.6 FSI Quattro 280KM to niezwykle wysokiej jakości produkt firmy LuK. Jego cena wynosi w przybliżeniu około 2250 złotych, co jest niezwykle atrakcyjną ofertą jak na średnie ceny rynkowe. Koło dwumasowe do automatycznej skrzyni DSG 7 / S-Tronic firmy LuK do Audi Q7 w wersji 2.0 TFSI kosztuje nieco mniej, bo około 1900 złotych. Jak widać, poziom cen jest związany przede wszystkim z typem silnika - im większy, tym bardziej zaawansowana konstrukcyjnie musi być dwumasa.

Audi Q7 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na naszej stronie www.sprzegla24.pl dokonasz zakupu kompletnego sprzęgła wraz z kompletnym kołem dwumasowym do Twojego Audi Q7. Jest to niezwykle korzystna kombinacja, ponieważ łączy ona korzyści finansowe oraz korzyści natury typowo technicznej. Te pierwsze - ponieważ cena kompletnego zestawu wychodzi znacznie taniej, niż pojedynczy zakup każdego z elementów osobno. Korzyści techniczne to zaś równomierne zużycie poszczególnych elementów w układzie, toteż nie będziemy ryzykować uszkodzenia nowych elementów przez stare, niewymieniane. Istotną korzyścią jest również jednorazowa konieczność oddania auta do mechanika, wymieni on wszystkie elementy podczas jednej wizyty.


Sprzęgło dwumasowe do Audi Q7

Koła dwumasowe i sztywne do Audi Q7 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do AUDI Q7Q5  <<     Q7   >>