AUDI A6 KOŁO DWUMASOWE

Logo AUDIWybierz silnik AUDI A6:

Zobaczy ceny dwumas do Audi A6

Koło dwumasowe Audi A6 C5 Sedan

produkowany: (1997-2005)
Koło dwumasowe Audi A6 C5 Sedan
⇓ Więcej silników ⇓

Koło dwumasowe Audi A6 C5 Avant

produkowany: (1997-2005)
Koło dwumasowe Audi A6 C5 Avant
⇓ Więcej silników ⇓
UkryjSprzęgło dwumasowe do Audi A6

Audi to niemecka marka samochodów z siedzibą w Ingolstadt, której historia sięga początkowych lat XX wieku, kiedy to August Horch założył w Kolonii firmę A. Horch & Cie, w której stworzył pierwszy własny automobil. Przez wiele lat swojej działalności, firma ta wyprodukowała wiele modeli samochodów cieszących się dużą popularnością wśród użytkowników. Dzisiaj można śmiało stwierdzić, że jest to uznana i renomowana marka.

Jeśli chodzi o Audi A6 to jest to typowy przedstawiciel klasy premium, który do 2018 roku doczekał się aż pięciu generacji. Ten przedstawiciel segmentu E dostępny jest w różnych wersjach z nadwoziem sedan oraz kombi. Moc jednostek napędowych montowanych w Audi A6 sięga poziomu od 90 do aż 605 koni mechanicznych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Audi A6

Modele Audi A6 wyposażone są w koła dwumasowe, które jak wiadomo mogą ulec zużyciu spowodowanemu przez różne czynniki. Jeśli pojawią się któreś z poniższych objawów to prawdopodobnie dwumasa w Audi A6 będzie wymagała wymiany:

  • nietypowe dźwięki pojawiające się podczas uruchamania i wyłączania silnika,
  • słyszane uderzenia oraz wyczuwane szarpanie podczas przyspieszania, gdy prędkość obrotowa silnika jest niska,
  • dziwne dźwięki z okolic skrzyni biegów podczas pracy na biegu jałowym,
  • drgania pedału sprzęgła i wibracje wyczuwane w karoserii.

Powyższe objawy mogą świadczyć o uszkodzeniu lub zużyciu koła dwumasowego w Audi A6 i konieczności wymiany tego elementu.

Ceny dwumasy do Audi A6

Ceny, jakie posiadają koła dwumasowe do Audi A6 różnią się od siebie w zależności od generacji tego modelu. W przypadku generacji C4 ceny wahają się w granicach 1000-4000 zł, podobnie sytuacja wygląda w przypadku wersji C5. Dwumasa do Audi A6 C6 to w większości przypadków wydatek rzędu 1000-2000 zł, podobnie jak w wersji C7. Ceny są zróżnicowane, stale się zmieniają, a do tego często można trafić na ciekawe promocje i oferty specjalne.

Audi A6 - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

W naszym sklepie dostępne są kompletne zestawy sprzęgieł z kołem dwumasowym do Audi A6. Rozwiązanie to jest o wiele bardziej opłacalne w porównaniu z zakupem pojedynczych części. Dodatkową zaletą całych zestawów jest jednorazowy koszt wymiany całości. Dodatkowo w przypadku wymiany całego zestawu sprzęgła z dwumasą do Audi A6, można mieć pewność, że wszystkie elementy są nowe i sprawne technicznie, więc uniknie się sytuacji, w której sprzęgło ulegnie uszkodzeniu, ponieważ któryś z jego starszych elementów uległ zużyciu.

Koła dwumasowe i sztywne do Audi A6 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do AUDI A6A5 Sportback  <<     A6   >>    A6 Allroad