AUDI A3 KOŁO DWUMASOWE

Logo AUDIWybierz silnik AUDI A3:

Zobaczy ceny dwumas do Audi A3
Sprzęgło dwumasowe do Audi A3

Obecnie Audi należy do niemieckiego koncernu samochodowego Volkswagen AG, chociaż marka powstała w 1909, a samo przedsiębiorstwo jeszcze wcześniej, bo w roku 1899 pod nazwą Horch, zajmującego się produkcją luksusowych aut. Tak zresztą pozostało do dziś, gdyż Audi uważane jest za wyraz dostatku, a ponadto marka jest twórcą wielu innowacyjnych rozwiązań stosowanych w motoryzacji, jak choćby słynny napęd quattro. Jednym z modeli sygnowanych przez markę jest Audi A3, w tym wypadku auto klasy kompakt.

W roku 2019 zaistnieje na rynku czwarta generacja tego modelu, produkowanego już od roku 1996. Dostępny jest w dwóch wersjach napędu, przednim oraz quattro, w nadwoziach hatchback od generacji pierwszej, plus kabriolet w generacji drugiej, a do trzeciej dodano również nadwozie sedan. Do wszystkich trzech generacji i dostępnych silników znajdują się w naszym sklepie części sprzęgieł i kół dwumasowych.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Audi A3

Wprawne oko i ucho mechanika samochodowego z łatwością wyłapuje objawy, sugerujące konieczność wymiany koła dwumasowego w samochodzie. Dotyczy to również Audi A3, ale i sam właściciel tego modelu samochodu może zorientować się o konieczności poddania auta diagnostyce, jeżeli zaobserwuje poniższe objawy:

  • po uruchomieniu samochodu, a także podczas jego wyłączania, dochodzą z silnika niepokojące dźwięki;
  • jeżeli przyspieszamy z niskich obrotów silnika szarpie autem albo/i słychać spod maski uderzenia;
  • pedał sprzęgła odczuwalnie drży;
  • drgania karoserii;
  • na biegu jałowym ze strony skrzyni biegów dochodzi stukanie.

Ceny dwumasy w Audi A3

Części sprzęgieł w naszym sklepie, w tym kół dwumasowych, znajdują się w bardzo szerokim wyborze oraz zróżnicowanych cenach. Zazwyczaj zależą one od producenta danej dwumasy, ale również od silnika i generacji auta. Przykładowe ceny kół dwumasowych do Audi A3 dostępnych w naszym sklepie:

  • koło dwumasowe Valeo w cenie ok.950 PLN do Audi A3 8L 1.9 TDI 130 KM;
  • dwumasa do automatycznej skrzyni biegów Sachs w cenie ok. 1250 PLN do Audi A3 8V 1.4 TFSI 122 KM,
  • koło dwumasowe do automatu LuK w cenie ok. 1480 PLN do Audi A3 8V Kabriolet S3 quattro 300 KM.

Audi A3 – Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym

Nasz sklep nie dysponuje jedynie kołami dwumasowymi, czy też sprzęgłami, ale także pełnymi zestawami sprzęgła z kołem dwumasowym. Ze względu na to, że zużywanie się dwumasy ma również wpływ na zużywanie się sprzęgła, najrozsądniejszą staje się wymiana obu tych części jednocześnie; ze względów ekonomicznych, gdyż zarówno zakupiony zestaw sprzęgła z kołem dwumasowym, jak i jego montaż, będą tańsze od wymiany i zakupu obu tych części oddzielnie. Ponadto oferujemy montaż zakupionych u nas części i dajemy na to 10% rabatu. Każda zakupiona u nas część jest nowa i ma dwuletnią gwarancję.

Koła dwumasowe i sztywne do Audi A3 z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do AUDI A3  <<     A3   >>    A3 Sportback