KOŁO DWUMASOWE AUDI A3 SPORTBACK

Logo AUDIWybierz silnik AUDI A3 Sportback:

Zobaczy ceny dwumas do Audi A3 Sportback

Koło dwumasowe Audi A3 8V Sportback

produkowany: (2012-obecnie)
Koło dwumasowe Audi A3 8V Sportback
⇓ Więcej silników ⇓Audi A3 Sportback jest jednym z najchętniej kupowanych kompaktów w gamie niemieckiego producenta spod znaku czterech pierścieni. Wysoka jakość wykonania idzie w parze ze świetnymi rozwiązaniami technicznymi, z których Audi z resztą słynie. Słynna dewiza Audi -"przewaga dzięki technice" - swoje odzwierciedlenie ma w wyposażeniu modelu A3 Sportback, produkowanego od 2004 roku, zastępując schodzący wtedy z oferty model oznaczony symbolem 8L. Audi A3 na wyposażeniu ma również powszechnie chwalone motory TFSI - występują one w różnych wariantach mocy i pojemności, od 1.2 TFSI do 2.0 TFSI, z których to utalentowany tuner potrafi wykrzesać niesłychane wręcz pokłady mocy. Niestety - skutkiem ubocznym jest zwiększone zużycie oleju! Należy mieć to na uwadze, wybierając właśnie ten model Audi.   

Objawy zużycia koła dwumasowego w AUDI A3 SPORTBACK

Ze względu na wysoką moc oferowaną przez turbodoładowane silniki wysokoprężne - 1.9 TDI oraz 2.0 TDI - należy zwracać baczną uwagę na stopień zużycia koła dwumasowego w Twoim Audi. Jeżeli ruszaniu z wolnych obrotów towarzyszą niepokojące szarpnięcia tudzież hałasy i stuki dobiegające spod maski, należy bezzwłocznie udać się do mechanika. Innym objawem są również drgania pedału sprzęgła oraz całego nadwozia. Warto nie lekceważyć tego typu zwiastunów, ponieważ przedwczesne wykrycie problemu gwarantuje tańszą naprawę.

Ceny dwumasy do AUDI A3 SPORTBACK

Ceny dwumasy do Audi A3 Sportback nie są wygórowane, a ich koszt niejednokrotnie potrafi bardzo pozytywnie nas zaskoczyć. Przykładem niech będzie Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI Quatro 170KM - dwumasa firmy Valeo kosztuje tu tylko około 960 złotych, zaś produkt firmy LuK jest droższy o niemal 100 złotych. Najwięcej trzeba zapłacić za koło SACHS, wynosi ono bowiem w przybliżeniu 1250 złotych. Obecnie produkowana generacja, oznaczona przez producenta symbolem 8V, również nie należy do najdroższych w utrzymaniu pojazdów. Zarówno dwumasy LuK, jak i Valeo, kosztują około 1600 złotych.

AUDI A3 SPORTBACK - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

Na stronie www.sprzegla24.pl kupisz kompletne zestawy sprzęgła wraz z kołem dwumasowym. Jest to okazja pod względem finansowym - zestaw jest bowiem znacznie tańszy, niż w przypadku kupowania poszczególnych części osobno. To także konieczność wyłącznie jednej wizyty u mechanika, zaś kolejną zaletą jest fakt, iż poszczególne elementy zużywają się w równym stopniu, a nam nie grozi ryzyko uszkodzenia nowego podzespołu przez stary, nie wymieniany przy okazji naprawy.


Sprzęgło dwumasowe do Audi A3 Sportback

Koła dwumasowe do Audi A3 Sportback z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do AUDI A3 SportbackZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.