ALFA ROMEO GTV KOŁO DWUMASOWE

Logo ALFA_ROMEOWybierz silnik ALFA ROMEO GTV:

Zobaczy ceny dwumas do Alfy Romeo GTV
Alfa Romeo GTV to przejaw włoskiego designu w swojej najczystszej postaci. Dosyć kontrowersyjna -nawet w dzisiejszych czasach- stylistyka od zawsze dzieliła ludzi na tych, którzy GTV kochali i tych, którzy jej nienawidzili.  W chwili premiery Alfa Romeo GTV była porównywana z Fiatem Coupe i Barchettą, lecz to właśnie GTV otrzymała najmocniejsze jednostki napędowe - między innymi słynne wolnossące 3.2 V6 Busso, o którym w motoryzacyjnym świecie krążą niezliczone legendy. Oprócz tego w gamie motorów znaleźć można było turbodoładowane 1.8, 2.0 a nawet dwulitrowe... V6. Warto wspomnieć, iż odmiana ze składanym dachem nazywana była przez producenta Spider.  

Świetnie zaprojektowane wnętrze praktycznie w ogóle się nie zestarzało, a jego język stylistyczny bez problemu można odnaleźć w znacznie młodszych modelach koncernu Alfa Romeo. Niestety, nie można tego samego powiedzieć o nadwoziu. Ponadto, szeroko omawiany przez miłośników GTV jest niezwykle odczuwalny brak części zamiennych. W związku z tym, nawet stosunkowo proste naprawy wiążą się nieraz z koniecznością dorabiania poszczególnych elementów. GTV posiada jednak coś, czego na próżno szukać w dzisiejszych autach: duszę i charakter, dzięki którym użytkownik jest w stanie wybaczyć jej naprawdę wiele.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Alfie Romeo GTV

Alfa Romeo GTV II 3.0 V6 24V 220KM to pojazd dynamiczny, w związku z czym na jego koła przenoszona jest duża moc. Prowadzi to do przedwczesnego zużycia koła dwumasowego, objawiając się drżeniem pedału sprzęgła oraz wibracjami przenoszonymi na nadwozie podczas postoju na biegu jałowym. Innym czynnikiem wskazującym na nadchodzącą awarię dwumasy jest szarpanie podczas ruszania z niskich prędkości oraz niepokojące stukanie.

Ceny dwumasy do Alfy Romeo GTV

Koło dwumasowe do Afly GTV II 3.0 V6 24V 220KM to koszt około 1950 złotych za produkt marki SACHS, renomowanego producenta o ugruntowanej pozycji. Bardzo podobny poziom prezentują ceny dwumas do silnika legitymującej się mocą 218 koni mechanicznych.

Alfa Romeo GTV - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie znajdziesz zestawy, składające się z koła dwumasowego oraz sprzęgła. Kupno całego zestawu wiąże się ze świetną ceną po przeliczeniu poszczególnych podzespołów. To także jeden koszt robocizny, a więc i konieczność jednorazowego wydania sporych ilości pieniędzy na mechanika - kolejne oszczędności. Inną zaletą jest fakt, iż wszystkie podzespoły są nowe, a więc zużycie następuje równomiernie i nie powoduje przedwczesnego uszkodzenia nowszych elementów.


Sprzęgło dwumasowe do Alfy GTV

Koła dwumasowe do Alfy Romeo GTV z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.GT  <<     GTV   >>    MITO