KOŁO DWUMASOWE ALFA ROMEO GT

Logo ALFA_ROMEOWybierz silnik ALFA ROMEO GT:

Zobaczy ceny dwumas do Alfy Romeo GT
Sprzęgło dwumasowe Alfa Romeo GT

Alfa Romeo nieprzerwanie od dekad wzbudza w kierowcach pożądanie i emocje. Każdy, kto interesuje się motoryzacją, ma wobec tej liczącej niemal 110 lat włoskiej marki stosunek miłości lub nienawiści - nigdy neutralności. Alfy Romeo charakteryzują się świetnymi właściwościami jezdnymi (pomimo napędu na przód) oraz... dużą awaryjnością.

Alfa Romeo GT jest modelem produkowanym w latach 2004 - 2010. Bazuje ona na modelach 156, lecz posiada wiele elementów z modeli 147 oraz 166. Wiele łączy je w kwestii silników, jak i zawieszenia czy osprzętu. Warto dobrze zastanowić się nad doborem jednostki napędowej, gdyż to one w głównej mierze determinują ilość problemów w przyszłości. Niezawodne, choć jednocześnie niezwykle drogie są silniki V6 Busso. Warto dobrze zastanowić się nad silnikami z przekładnią typu Selespeed - nie zasłynęła ona z ponadprzeciętnej żywotności.

Objawy zużycia koła dwumasowego w Alfie Romeo GT

Alfa Romeo GT to jeden z pojazdów, które nękane są różnymi przypadłościami konstrukcyjnymi zwłaszcza, jeżeli mowa o kole dwumasowym i sprzęgle. Warto zawczasu zabezpieczyć się przed tymi kosztownymi awariami, umiejąc dostrzegać ich objawy. Są to między innymi zwiększone wibracje przenoszone na nadwozie naszej Alfy Romeo oraz szarpanie podczas ruszania z miejsca. Warto zwracać uwagę również na stukanie dochodzące spod maski oraz trudności w płynnej zmianie przełożeń - przy wystąpieniu któregokolwiek z tych zjawisk, niezbędna może okazać się wizyta u mechanika.

Ceny dwumasy do Alfy Romeo GT

Koszt dwumasy do Alfy Romeo GT w wersji z silnikiem 1.9 JTD 170KM to koszt wahający się od około 950 złotych za produkt marki VALEO do około 1400 złotych za dwumasę marki LuK. Dokładnie taki sam zakres cenowy charakteryzuje wersję GT 1.9 JTD 170KM - są to identyczne bowiem podzespoły. Zarówno VALEO, jak i LuK  to znane i renomowane firmy, mające swoje placówki przedstawicielskie w całej Europie.

Alfa Romeo GT - Zestawy sprzęgła z kołem dwumasowym.

W naszym sklepie dokonasz zakupu koła dwumasowego wraz ze sprzęgłem, dzięki czemu oszczędzisz zarówno na kosztach zakupu, jak i wymiany. W zestawie poszczególne elementy kosztują znacznie mniej, niż w przypadku zakupu ich oddzielnie. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest fakt, iż płacimy tylko raz u mechanika za koszt usługi, podczas gdy wymienia od od razu wszystkie elementy. Dzięki temu zużywają się one w równomiernym stopniu, nie dochodzi więc do sytuacji, w której stary podzespół uszkadza nowy. 

Sprzęgło dwumasowe do Alfy GT

Koła dwumasowe i sztywne do Alfy Romeo GT z gwarancją 2 lata i wysyłką w 24h gratis. W ofercie części LuK, Sachs, Valeo i inne. Odbierz 10% rabatu na montaż.Często kupowane części do ALFA ROMEO GTZobacz również:


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI*
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Jeśli chcesz żebyśmy do Ciebie zadzwonili podaj numer telefonu

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Wyrażam zgodę na jednorazowe przedstawienie oferty oraz akceptuję politykę prywatności.

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.