Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Wysyłka w 24h!!!

W tym czasie zamówienie zostanie przygotowane i przekazane firmie kurierskiej.

Zamówienia złożone do godz. 12.00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że dany towar znajduje się w magazynie wysyłkowym, w przeciwnym razie wysyłka nastąpi w dniu kolejnym.

 

Dostępność produktów

 

Jako jedyni w Polsce możemy zaoferować największą ofertę najlepszych na świecie elementów sprzęgła w dodatku konkurencyjną cenowo, dzięki bezpośredniej współpracy producentami części oraz licznymi hurtowniami motoryzacyjnymi.

W związku z charakterem działania sklepu internetowego oraz jego dużym zasięgiem jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowanie naszych klientów w zakresie terminu realizacji i dostępności produktów, w znakomitej większości wypadków.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że sprzęgła, które nie są dostępne w naszym magazynie, i które są sprowadzane na specjalne zamówienie klienta, mogą zostać opłacone tylko z góry, za pomocą przelewu lub płatności elektronicznych.

» formy płatności

 

Forma dostawy

 

Wszystkie wysyłki realizowane przez Sprzegla24.pl są bezpłatne. Firma kurierska UPS, umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1 dzień roboczy od nadania.

 

» koszt dostawy

 

Odbiór osobisty

 

Wszystkie zamówione produkty, po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, mogą zostać odebrane osobiście w naszej siedzibie (al. Krakowska 173 (1 piętro budynku Fasada Windows), 02-180 Warszawa).

» odbiór osobisty


cert-image
logo

Podaj swoje dane i numer VIN pojazdu
a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

RODZAJ CZĘŚCI
koło dwumasowe
zestaw sprzęgła
sprzęgło sportowe
tarcza sprzęgła
docisk
łożysko oporowe
wysprzęglik centralny
pompa sprzęgła
siłownik sprzęgła
śruby montażowe

(Opcjonalnie) Zamiast numeru VIN załącz zdjęcie dowodu rejestracyjnego:

Akceptuję politykę prywatności serwisu Sprzegla24.pl

Wyrażam zgodę na jednorazowe przesłanie oferty na wskazany adres e-mail

Dziękujemy za przesłanie zapytania o ofertę.

Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin po otrzymaniu e-maila.

W koszyku masz:

Jeśli nie jesteś pewien czy będzie pasować do Twojego samochodu to zadzwoń: