Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

 

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Wysyłka w 24h!!!

W tym czasie zamówienie zostanie przygotowane i przekazane firmie kurierskiej.

Zamówienia złożone do godz. 12.00 zostaną wysłane jeszcze tego samego dnia, pod warunkiem, że dany towar znajduje się w magazynie wysyłkowym, w przeciwnym razie wysyłka nastąpi w dniu kolejnym.

 

Dostępność produktów

 

Jako jedyni w Polsce możemy zaoferować największą ofertę najlepszych na świecie elementów sprzęgła w dodatku konkurencyjną cenowo, dzięki bezpośredniej współpracy producentami części oraz licznymi hurtowniami motoryzacyjnymi.

W związku z charakterem działania sklepu internetowego oraz jego dużym zasięgiem jesteśmy w stanie pokryć zapotrzebowanie naszych klientów w zakresie terminu realizacji i dostępności produktów, w znakomitej większości wypadków.

 

Forma płatności

 

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca natychmiastową realizację zamówienia. Należy pamiętać, że sprzęgła, które nie są dostępne w naszym magazynie, i które są sprowadzane na specjalne zamówienie klienta, mogą zostać opłacone tylko z góry, za pomocą przelewu lub płatności elektronicznych.

» formy płatności

 

Forma dostawy

 

Wszystkie wysyłki realizowane przez Sprzegla24.pl są bezpłatne. Firma kurierska UPS, umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1 dzień roboczy od nadania.

 

» koszt dostawy

 

Odbiór osobisty

 

Wszystkie zamówione produkty, po uprzednim uzgodnieniu z pracownikiem sklepu, mogą zostać odebrane osobiście w naszej siedzibie (al. Krakowska 173 (1 piętro budynku Fasada Windows), 02-180 Warszawa).

» odbiór osobisty